Derneğimiz kültür yardımlaşma derneği olarak faaliyet göstermektedir.  Devamını oku..
Derneğimiz Kendi üyelerinin dahil olduğu sosyal ve kültürel etkinlikler düzenle. Bu etkinliklerin ne zaman ve nasıl düzenleneceği bilgisi üyelerimize bildirilir.  Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş profesyonel çevirmenler, redaktörler, çeviri alanlarında çalışan akademisyenler, çeviri işletmecileri üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına Devamını oku..
Dernek yönetim kurulunun belirlediği tutarı aidat olarak almaktadır. Bu tutar dernek üyeleri ile düzenli olarak paylaşılmaktadır. Devamını oku..
Üyelik koşulunu taşıyanların yazılı olarak müracat etmeleri veya mail olarak üyelik başvurularında bulunmaları ve yönetim kurulunun onayı ile yapılır. İstenen belgeler ise; 1- Üyelik müraaact formu 2- Kimlik fotokopisi 3- iki adet vesikalık resim Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun